Senarai Blog Pilihan Online Bagi Anugerah Pilihan Online 2016 (APO2016)

Anugerah Pilihan Online 2016 (APO2016)

Anugerah Pilihan Online 2016 (APO2016) yang bakal berlangsung pada 30 April depan.

Ia dianjurkan oleh Suria FM, MStar Online & akhbar The Star bakal diadakan pada 30 April 2016 & turut disiarkan secara langsung di kaca TV bertujuan meraikan artis, selebriti & perseorangan yg telah mewarnai dunia media sosial / online.

Dan salah satu anugerah yang akan dipertandingkan adalah Anugerah Blog Pilihan Online.


Mereka yang terpilih bukan calang-calang dan kebanyakan mempunyai kekuatannya yang tersendiri.

Ok, disini Bro ingin senaraikan antara blog yang tercalon bagi anugerah ini, antaranya :-
  1.  Denaihati (www.denaihati.com)
  2.  Amanz (www.amanz.my)
  3. Yuyu Zulaikha (kupukupukecik.blogspot.com)
  4. Nisa Kay (www.nisakay.com)
  5. Emas Putih (kisahemasputih.com)
  6. Sensasi Selebriti (www.budiey.com)
  7. Cik Epal (cikepal06.blogspot.com)
  8. Red Mummy (www.redmummy.com)
  9. Ben Ashaari (www.benashaari.com)
  10. Tiffin Biru (www.tiffinbiru.com)
  11. Projek Travel (www.projektravel.com)
  12. The Vocket (www.thevocket.com)
  13. Siakap Keli (www.siakapkeli.com)
  14. Pojiegraphy (www.pojiegraphy.com)
  15. Pena Berkala (www.penaberkala.com)
  16. Badut Rakyat (badutrakyat.blogspot.my)
Tahniah pada rakan-rakan yang tercalon. Korang rasa, siapa yang bakal dinorbatkan sebagai Blog Pilihan 2016?

Sumber : MStar Online
Share on Google Plus

About Bro Framestone

Seorang blogger yang hensem, macho, kacak (Siapa nak puji kalau bukan diri sendiri). Pernah bekerja sebagai Social Media Exective (5 tahun pengalaman) dan sekarang banyak buat kerja Freelance sambil menghabiskan masa dengan anak dan isteri. Pemilik blog www.broframestone.com.